Polecane strony
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Copyright © 2018 SOSW - WTZ  w Jaśle         Wszelkie prawa zastrzeżone      | Fotografie: archiwum własne
piknik
Pogoda
Piknik na "5" w Specjalnym Ośrodku
Szkolno-Wychowawczym w Jaśle
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
W dniu 6 czerwca 2019 r. odbył się ,,Piknik na 5" zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle na którym brał udział również Warsztat Terapii Zajęciowej. 
Udział w „Pikniku na 5” był wspaniałą lekcją integracji osób niepełnosprawnych intelektualnie, na którym królowała spontaniczna radość, szczerość i autentyczność.
Piknik ten był integracyjnym spotkaniem dzieci i młodzieży, którzy mogli wspólnie się bawić i korzystać z wielu przygotowanych na tę okazję atrakcji, mogli również zapoznać się z wyposażeniem samochodu strażackiego.
W programie imprezy znalazły się m.in. gry i zabawy integracyjne, malowanie twarzy układanie fryzur, loteria fantowa, dmuchane zamki, przejażdżki na kucykach, quadem czy motocyklem, oraz występy artystyczne uczniów, nie brakowało również napojów chłodzących i smakołyków przygotowanych przez organizatorów.
Kilka godzin fantastycznej zabawy na świeżym powietrzu w atmosferze pełnej życzliwości, otwartości i serdeczności każdy czuł się swobodnie jak u siebie w domu.
Informacja o naborze
booked.net
Licznik odwiedzin