Polecane strony
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Copyright © 2018 SOSW - WTZ  w Jaśle         Wszelkie prawa zastrzeżone      | Fotografie: archiwum własne
kiermasz
Pogoda
Kiermasz w JDK i ZUS
Tradycyjnie przed Świętami Wielkanocnymi uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej chętnie zaangażowali się w organizację kiermaszu, który odbył się w Jasielskim Domu Kultury i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.
Wspólnie z instruktorami przygotowali wiele ozdób i stroików świątecznych, m.in. maskotki, kartki wielkanocne, wyroby z metalu (świeczniki, kwietniki), i wiele innych pięknych przedmiotów na okres Świąt Wielkanocnych, które można było kupić podczas kiermaszu.
Wszystkie prace zachwycają starannością, bogactwem wzorów i motywów. To w rzeczywistości małe dzieła sztuki idealne na prezent,  jak również przyozdobienie swojego mieszkania na czas świąt i nie tylko.
Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzi działalność o charakterze niezarobkowym a ewentualny dochód ze sprzedaży prac, będących wytworem procesu terapii, zgodnie z rozporządzeniem o WTZ, przeznacza się na rehabilitację społeczną uczestników.

Nasze kiermasze to doskonały sposób na wsparcie osób niepełnosprawnych, które wkładają całe serca w wykonywane przez siebie prace.
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Informacja o naborze
booked.net
Licznik odwiedzin