Polecane strony
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Copyright © 2018 SOSW - WTZ  w Jaśle         Wszelkie prawa zastrzeżone      | Fotografie: archiwum własne
jubileusz
Pogoda
20-lecie Warsztatu Terapii Zajęciowej
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
W 2019 r. Warsztat Terapii Zajęciowej obchodził jubileusz 20-lecia swej działalności, jako placówki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Historia powstania Warsztatu Terapii Zajęciowej sięga 4 maja 1999 r. Uroczyste obchody jubileuszu odbyły się 30 kwietnia 2019 r. w jasielskiej „Restauracji U Schabińskiej”.
Od założenia placówki Warsztat Terapii Zajęciowej funkcjonował pod patronatem jasielskiego koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, a od 2018 r. prowadzony jest przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Jaśle, który mieści się w budynku przy ul. Floriańskiej 170.
Na uroczystość obchodów zostali zaproszeni przedstawiciele władz samorządowych Jasła, oraz osoby zarządzające placówką, którzy przekazali gratulacje dla pana kierownika WTZ i pani dyrektor SOSW w Jaśle.
Na uroczystości jubileuszu grupa uczestników zaprezentowała sztukę pt. „Kąpciuszek”, popularnej baśni braci Grimm. Cała uroczystość przebiegła w miłej atmosferze z obfitym poczęstunkiem i wspaniałej zabawy dla uczestników WTZ.
Informacja o naborze
booked.net
Licznik odwiedzin