Polecane strony
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Copyright © 2018 SOSW - WTZ  w Jaśle         Wszelkie prawa zastrzeżone      | Fotografie: archiwum własne
hokka_hey
Pogoda
Kunowa - wioska indiańska "HOKKA HEY"
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Dnia 27 czerwca 2019 r. uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Jaśle  uczestniczyli w wycieczce do wioski indiańskiej w Kunowej, o tajemniczej nazwie „HOKKA HEJ”.
Pierwszym punktem wycieczki było mini ZOO, uczestnicy mogli tutaj zobaczyć ciekawe zwierzęta, takie jak: lamy, kangura, papugi, najmniejszego jelonka na świecie Pudu, które wzbudziły spore zainteresowanie.
Po zapoznaniu się ze zwierzętami, wszyscy przeszli dalej do wioski indiańskiej, gdzie były rozstawione namioty Indian z regionu Wielkich Równin – Tipi, tutaj mogli podziwiać a także do nich wejść i poczuć się jak prawdziwi Indianie.
Wódź indiański i jego towarzyszki, przygotowali dla uczestników sporo atrakcji. Aby jeszcze bardziej wczuć się w atmosferę Indian, uczestnicy samodzielnie wykonali opaski na głowę, a ich twarze zostały pomalowane w indiańskie barwy.
Następnie rozpoczęła się prawdziwa indiańska przygoda, były zabawy i tańce przy muzyce, w której mogli brać udział uczestnicy jak i opiekunowie.
Podczas pobytu w wiosce indiańskiej „HOKKA HEY” cały czas towarzyszył przyjacielski pies gospodarzy.
Nie zabrakło atrakcji kulinarnych, a na koniec pieczonej kiełbaski na indiańskim ognisku. To była niezwykle udana wycieczka dla wszystkich uczestników, w otoczeniu malowniczej przyrody i czystego powietrza. Niezapomniane przeżycie, pełnych miłych wrażeń, które na długo pozostaną w pamięci.
Informacja o naborze
booked.net
Licznik odwiedzin