Polecane strony
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
Starostwo Powiatowe w Jaśle
Copyright © 2018 SOSW - WTZ  w Jaśle         Wszelkie prawa zastrzeżone      | Fotografie: archiwum własne
informacja
Pogoda
Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
Celem zajęć w pracowni animacji jest  sposób oddziaływania mający na celu wychowanie i kształcenie grupy uczestników przez kulturę i dla kultury. Polega na stosowaniu serii zabiegów wyzwalających twórcze potencjały, pobudzających i motywujących do kreatywnych działań, integrujących ludzi między sobą a także z otaczającym światem, wspomagających rozwój duchowy, autokreację, pobudzających ciekawość poznawania i potrzebę tworzenia kultury, wspierających i promujących aktywność kulturalną i społeczną.
W pracowni jest też czas na rozmowy i dyskusje dotyczące spraw oraz problemów życia codziennego, czynności związane z dbałością o higienę osobistą, na relaksacje przy muzyce, na gry i zabawy edukacyjne. Realizujemy trening ekonomiczny.
Nasza pracownia nie stroni również od innych obowiązków warsztatowych. Organizujemy wystawy i kiermasze prac uczestników, dni otwartych drzwi w WTZ. Pomagamy również w organizowaniu różnorodnych imprez integracyjnych. Wykonujemy szereg prac, związanych z kółkiem biologicznym jak i pielęgnacją kwiatów.
<<< Wstecz
Informacja o naborze
booked.net
Licznik odwiedzin